Punkty za podpowiedzi

Dział poświęcony życiu serwisu. Podziel się swoją opinią oraz propozycjami, zgłoś zauważony błąd.

Moderator: xxSlayeRxx

Sponsor

Sponsor

Postprzez mykhaylo » Wt wrz 16, 2008 10:55 am

Witam,
tak sobie pomyślałem że można byłoby dodać nowy element do tego forum - punkty za dobre odpowiedzi, lub za wskazówki, które przyczyniły się do rozwiązania danego problemu.
Jakiś Administrator lub osoba, która miałaby odpowiednie uprawnienia dawała by punkty za dobre podpowiedzi. Jeśli osoba uzbiera 10 takich punktów to dostaje "medal", który jest wyświetlany obok avatar-a. Nie wydaje mi się aby to było jakieś trudne do realizacji; a bardzo uatrakcyjniło to forum. Nowi użytkownicy wiedzieliby czyje rady mogą być "bardziej pomocne" od innych ;) Powiedzcie co Wy o tym myślicie ??
mykhaylo
Member

Postprzez Mikoj » Wt wrz 16, 2008 11:04 am

Pomysł bardzo dobry. Tylko dla mnie to każdy mógłby kliknąć "pomógł" bo nieraz ktoś napisze myśl a następny kod i komu przyznamy "pomógł" jak te dwa posty są pomocne ?
A do realizacji są już gotowe skrypty które to robią tylko trzeba było by je "wpiąć" do forum.
Będzie Lepiej...
Mikoj
Member

Postprzez Cubix651 » Wt wrz 16, 2008 1:56 pm

Bardzo dobry pomysł. :)
Cubix651
Member

Postprzez mykhaylo » Wt wrz 16, 2008 2:42 pm

Oczywiście wszystkie reguły dodawania takich punktów można ustalić. Ustali się też kto je daje oraz za co się ile należy ;) Ale najpierw może niech Administrator zaakceptuje ten pomysł i dorobi funkcjonalność, a potem dopiero stworzymy dokument opisujący reguły.
mykhaylo
Member

Sponsors

Sponsor

Powrót do Propozycje, uwagi i błędy