Backend dev C#, Łodź, Wrocław Rubycom [8-16k netto]

Oferty pracy dla programistów.

Moderator: xxSlayeRxx

Backend dev C#, Łodź, Wrocław Rubycom [8-16k netto]

Sponsor

Sponsor
 

Backend dev C#, Łodź, Wrocław Rubycom [8-16k netto]

Postprzez Rubycom » Pt paź 27, 2017 6:54 pm

PROGRAMISTA C# Mid, Senior

Budujemy systemy rezerwacyjne nowej generacji dla branży turystycznej.
Integrujemy kilkudziesięciu wiodących dostawców produktów turystycznych, przetwarzamy tysiące zapytań na minutę i sprzedajemy produkty za ponad miliard euro rocznie.

Szukamy doświadczonego Dev C# do zespołu zajmującego się systemem dystrybucji wynajmu pojazdów. Od motocykla przez samochody do kamperów - integrujemy wszytko co jeździ i może może zostać wynajęte.
Nasze wyzwania to na przykład:
- jak zintegrować w jednym systemie bardzo wielu dostawców w branży, w której jest wiele standardów. I nie wszyscy ich przestrzegają.
- jak przetworzyć kilka tysięcy ofert i wybrać dla klienta najlepsze w danej kategorii w czasie poniżej sekundy.

Początkowo dołączysz do istniejącego zespołu aby poznać specyfikę branży oraz nasze standardy. Docelowo będziesz prowadził zespół i będziesz pomagał mu rozwiązywać najtrudniejsze problemy


Jakie projekty u nas tworzysz?
Pracujemy przy dużych i długofalowych projektach. Branża travel and tourism (hotelowa lub linie lotnicze, zależnie od preferencji osoby co do tego, które oprogramowanie woli tworzyć), klienci w znamienitej większości duże podmioty zagraniczne (np. linie lotnicze Europejskie i z nad Zatoki Perskiej, tour operatorzy z Niemiec), oprogramowanie też zaawansowane, robione kompleksowo (logika, silniki, serwery, bazy, backend, interfejs) najczęściej szyte na miarę lub przynajmniej customizowane, więc stagnacja nie grozi.


Jak pracujesz?
Całość projektu i developmentu robią zespoły 4-5 osobowe (fajni ludzie!). Metodyka to agile (Scrum, acz nie zawsze jest ortodoksyjny :P), często nawet eXtreme Programming. Sprinty 2-lub 3 tygodniowe zależnie od projektu. Wszystkie najważniejsze best practices są kultywowane (estymacja, planning, codzienne standupy, demo i retrospekcja) a wokół samego kodu - pilnujemy code review i TDD (robimy U-testy, testy wydajnościowe, a osobny zespół testuje regresyjnie, manualnie, trochę automatyzuje). Każdy zespół ma Team Leadera (też programuje) a ponieważ budujemy teraz nowy zespół, więc jest pole do popisu dla Ciebie, jeśli masz takie preferencje i/lub kompetencje.


http://www.rubycom.pl

Szukamy osób o różnym poziomie doświadczenia:
*praktyczną znajomość C# (i frameworku .NET)
*doświadczenie ze środowiskiem Windows
*umiejętność pracy z repozytorium kodu
*doświadczenie w programowaniu aplikacji internetowych
*znajomość formatów JSON i XML
*znajomość narzędzi automatyzacji (MS Build)
*chęć uczenia się nowych technologii i stałą potrzebę rozwoju
*komunikatywną znajomość angielskiego

Bonusem dla nas jest:
*doświadczenie w programowaniu aplikacji internetowych
*doświadczenie ze środowiskiem Linux
*znajomość HTML, CSS, JavaScript, jQuery
*znajomość środowiska OpenSource
*doświadczenie z metodykami Agile (tak pracujemy Scrum/Kanban…)

Przekraczając swój Rubicom będziesz:
*współtworzył innowacyjne rozwiązania dla międzynarodowych klientów, głownie w obszarze turystyki (dystrybucja, sprzedaż, rozliczenia…)
*stale się rozwijał
*mentorem dla mniej doświadczonych deweloperów
*współpracował na dogodnych dla Ciebie warunkach (opieka lekarska, wybór sprzętu dopasowanego do potrzeb, elastyczne godziny...)


Jeśli nawiązujesz bliskie relacje interpersonalne tylko ze swoim kodem, to jest OK. Weź jednak pod uwagę, że pracujemy w zespołach. Szanujemy odrębność, każdy z nas jest inny a nawet ‘specyficzny’, ale naszą siłą jest współpraca , review kodu i wzajemna pomoc. To zespoły mają ostateczny głos przy doborze współpracowników.


Wynagrodzenie:
Wynagrodzenie jest zależne od Twoich umiejętności. Oferujemy stawki w przedziale: 8 000 – 16 000 złotych na fakturę netto (lub jeśli wolisz oferujemy też umowę o pracę)

Aplikuj teraz

rekrutacja{}rubycom.pl
Rubycom
New member
 
Posty: 4
Dołączył(a): Śr mar 15, 2017 10:01 am

Backend dev C#, Łodź, Wrocław Rubycom [8-16k netto]

Sponsors

Sponsor
 

Powrót do Praca - ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron