Code school - kurs Full Stack Development (Katowice)

Oferty pracy dla programistów.

Moderator: xxSlayeRxx

Code school - kurs Full Stack Development (Katowice)

Sponsor

Sponsor
 

Code school - kurs Full Stack Development (Katowice)

Postprzez HeadChannel » Cz lut 16, 2017 9:55 am

11 marca 2017 startuje pilotażowy kurs programowania Full Stack Development w firmie HeadChannel (Katowice)
96 godzin warsztatów w weekendy, po których zrozumiesz co to c#, .net mvc, ms sql, entity framework, javascript, angular, html5 i css3.
Pierwsza edycja w bardzo promocyjnej cenie. Zgłoszenia do 1 marca. Zapraszam do rejestracji na stronie http://codeschool.headchannel.pl/.

Firma gwarantuje zatrudnienie po kursie dla najlepszych uczestników!

Informacje na temat kursu:

Początek kursu: 11 marca 2017
Zakończenie kursu: 18 czerwca 2017
Długość zajęć: 6h dziennie
Sumaryczny czas warsztatów: 96h
Częstotliwość spotkań: co drugi weekend

Technologie zastosowane w czasie kursu:

C#.NET, MVC, Git, .NETVisual Studio, JavaScript, jQuery, AngularJS, CSS3, Bootstrap, HTML5, SQL, SQL Server

Przedstawione jako alternatywne:

TypeScript, NodeJS, ReSharper, Babel, webpack, React

DLACZEGO WARTO?


*Całkowity kurs Full Stack Developmentu, czyli możliwość zdobycia wiedzy z pełnego zakresu aktualnie popularnych technologii wykorzystywanych w projektach IT. Dzięki temu zdobędziesz wiedzę potrzebną do zbudowania zupełnej aplikacji od A do Z – części serwerowej, bazy danych i warstwy klienta.

*Kurs nie ma na celu nauczyć Cię bardzo dokładnie jednej technologii – to możesz zrobić samemu czytając książki i wykonując ćwiczenia. Szkolenie ma za zadanie pokazać wspólne wykorzystanie wszystkich komponentów i dokładnie zrozumieć ich sposób działania.

*100% czasu przeznaczone jest na warsztaty, na których najpierw dowiesz się jak dana biblioteka funkcjonuje, a równolegle będziesz implementował życiowy przykład. Finalnie uzyskasz pełną aplikację webową.

*Zajęcia poprzez odpowiedni dobór tematów przygotują Cię do uczestnictwa w procesie wytwarzania oprogramowania w zespole projektowym. Nie tylko poznasz języki programowania (C#, JavaScript) i nowoczesne frameworki (.NET MVC, AngularJS), ale również dowiesz się o sposobie pracy w metodyce scrum, sposobach synchronizacji kodu w zespole dzięki narzędziu GIT, dobrych praktykach programowania, a także strategiach dostarczania gotowego produktu.

*Nauka w małej grupie szkoleniowej. Dajemy gwarancję, że w grupie będzie od 5 do maksymalnie 10 osób. Dzięki temu nawiążesz bezpośredni kontakt z prowadzącym, który będzie nadzorował cały proces Twojej nauki.

*Otrzymasz zadania do wykonania w domu pomiędzy zajęciami, których samodzielne zrealizowania gwarantuje uporządkowanie wiedzy i reprezentuje Twój postęp w zdobywaniu wiedzy. Prowadzący wykona code review Twojego zadania przed kolejnymi zajęciami.

*Przy omawianiu technologii prowadzący wskaże źródła wiedzy (książki, blogi, tutoriale, kursy video), które pozwolą Ci poszerzyć wiedzę we własnym zakresie.

*Zajęcia prowadzone są w weekendy (sobota i niedziela). Każdy dzień został podzielony na 4 bloki, pomiędzy którymi będą krótkie przerwy na posiłek i odpoczynek.

*Przystępna cena. Jedynie 2000zł brutto za cały kurs.

*Zaangażowanie popłaca! Firma HeadChannel Ltd gwarantuje zatrudnienie najlepszym uczestnikom kurs
HeadChannel
New member
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz lut 16, 2017 9:54 am

Code school - kurs Full Stack Development (Katowice)

Sponsors

Sponsor
 

Powrót do Praca - ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron