Jakie studia?

Wolne dyskusje na każdy temat.

Moderator: xxSlayeRxx

Jakie studia?

Sponsor

Sponsor

Jakie studia?

Postprzez princesimon » Wt sty 14, 2014 6:13 am

Hej, tyle się mówi o dobrych zarobkach programistów itp... a po jakich studiach są oni poszukiwani? Jestem teraz na takim rozdrożu i szukam opcji dla siebie? Pomożecie?
princesimon
New member

Re: Jakie studia?

Postprzez malymakar » Wt sty 14, 2014 7:13 pm

Studia studiami, bo tam nauczysz sie tylko szersze podstawy programowania, nawet na specjalizacji... Wszystko musisz ogarniać sam, w wolnym czasie, inwestycja w książki i pisanie, pisanie, pisanie. Ale co do studiów to w ofertach pracy jest ogólnie napisane zazwyczaj kierunek informatyczny.
malymakar
Member

Postprzez ToNi » Pt sty 31, 2014 2:33 pm

Sa firmy, np ta w ktorej sam pracuje, ktore rekrutuja na okres probny niekoniecznie po studiach informatycznych, moze byc dowolny kierunek. Ale programowac trzeba po prostu umiec, tego sie nie nauczysz na studiach, musisz po prostu sam kodowac:)
ToNi
Member

Postprzez Avariela » Pt sie 07, 2015 2:45 pm

Zbliża się kolejny rok akademicki. Zastanawiam się czy w ostatnim naborze jeszcze próbować załapać się na studia informatyczne. Pracę w dziedzinie, która mnie interesuję mam, wiedzę mam, brak papierka. Może ten brak kiedyś zacznie mi przeszkadzać? Jak myślicie?
Avariela
New member

Postprzez Liliana » Pn wrz 18, 2017 7:34 am

Trochę czasu już minęło, ale zbliża się powoli październik. Jak tam u Was? Ktoś wybiera się teraz na pierwszy rok studiów?
LiLi
Liliana
New member

Sponsors

Sponsor

Powrót do Off-topic