Pobieranie plików a bezpieczeństwo systemu

Wolne dyskusje na każdy temat.

Moderator: xxSlayeRxx

Sponsor

Sponsor

Postprzez Mike » Pn wrz 19, 2011 6:29 pm

Witam, zastanawiam się ostatnio czy pobieranie plików torrent można uznać za 100% bezpieczne jeśli chodzi o bezpieczeństwo komputera. Chodzi mi o to, że użytkownicy pobierają i wysyłają setki tysięcy filmów, muzyki, aplikacji, itd. Czy pliki te można spokojnie uznać za pozbawione wirusów, programów szpiegujących lub innego paskudztwa które pobierając film lub muzykę możemy pobrać na komputer i sprawić że będzie nie do użytku? Czy wirusy zaszyte w torrentach są na porządku dziennym? Czy bezpieczniejsze będzie pobieranie plików z takich serwisów jak rapidshare lub innych? Lub może jest jakiś inny sposób na pobieranie plików mając 100% pewność że po pobraniu nasz komputer nie zostanie zakażony żadnym wirusem?
Mike
Member

Re: Pobieranie plików a bezpieczeństwo systemu

Postprzez maroo123321 » Pn wrz 26, 2011 6:10 pm

Pobieram torenta od 2 lat i nie miałem ani 1 wirusa.Ale możliwe ,że może być ( chociaż na płatnych stronklach chyba pilnują aby takowego nie było ( czytaj komentarze pod torrentem ) );
Pozdrawiam;
Marek;
maroo123321
Member

Postprzez swann » Pt paź 14, 2011 4:58 pm

maroo123321 napisał(a):Pobieram torenta od 2 lat i nie miałem ani 1 wirusa.Ale możliwe ,że może być ( chociaż na płatnych stronklach chyba pilnują aby takowego nie było ( czytaj komentarze pod torrentem ) );
Pozdrawiam;
Marek;

To musi być bardzo duży torrent skoro pobierasz go już dwa lata. Może zmień operatora internetowego to ci się transfer polepszy ;).
swann
Member

Postprzez maroo123321 » Pt paź 14, 2011 7:37 pm

:lol: Chciałem powiedzieć ,że pobieram torrenty od 2 lat :lol:
maroo123321
Member

Sponsors

Sponsor

Powrót do Off-topic