C# programowanie od podstaw

Ciekawe artykuły dotyczące C#

Moderator: xxSlayeRxx

Sponsor

Sponsor

Postprzez robertsli » Cz paź 11, 2012 1:02 pm

Witam jest to mój pierwszy kontakt z forum w roli użytkownika :) więc proszę o wyrozumiałość.
potrzebuję pomocy w napisani programu na obrone pracy "aplikacja wspomagająca podział sieci IP na podsieci" czyli kalkulator IP. C# dopiero poznaje ale nie oczekuje pomocy w typu podaj kod czy szykaj w necie, tylko ukierunkowania na rozwiązania poprawne z punktu widzenia programistycznego, nie chcę żeby to była praca twórcza a raczej poznanie i zastosowanie obowiązujących standardów, w celu znalezienia później pracy jako programista C#.
Dodatkowo chciałbym rozpocząć ten wątek od początku czyli od tego co powinno być przed samym rozpoczęciem pisania kodu, czyli rozpisany program na kartce, pseudokod, algorytmy i to co jest potrzebne do profesjonalnego podejścia.
robertsli
Member

Re: C# programowanie od podstaw

Postprzez robertsli » Pt paź 12, 2012 8:52 am

Witam

Jeśli są osoby które chciałyby pomóc w realizacjie tego projektu, może są tu programiści którzy zawodowo zajmują się pisaniem, może określilibyśmy od czego należy rozpocząć projekt tworzenia aplikacji w VS C#.
robertsli
Member

Postprzez xxSlayeRxx » So paź 13, 2012 12:09 am

i przestan spamowac wszedzie, bo tak sobie nie zjednasz ludzi, powienienes sie cieszyc, ze odpisuje na biezaco, bo w tamtym temacie bym nie odpisal.
xxSlayeRxx
Member

Postprzez Day7 » N paź 14, 2012 8:52 pm

+1
Day7
Member

Postprzez robertsli » Pn paź 15, 2012 9:37 am

Witam

xxSlayeRxx dziękują za konstruktywna krytykę i merytoryczne podejście do tematu.

Garść wyjaśnień:
- prowadzę te wątki równolegle, jeśli zasady tego forum określają to jako spam to jeden usunę
- nie szukam kursu, ani nie chcę zrzucić na nikogo pisania mojego projektu, w googlach jest wszystko i .....
- kalkulator IP mam napisany :) ale jest to praca "twórcza"
- chciałbym być na początek dobrym "rzemieślnikiem" który odnajdzie się na rynku, programistą może kiedyś zostanę :)
- nie potrzebuje porad dotyczących wyboru języka programowania ani literatury czy materiałów do nauki
- nie proszę o kod ani o linki do rozwiązań, to zrobię sam na podstawie Waszych porad i sugestii
- myśl przewodnia jest taka, zawodowcy wskazują prawidłowy kierunek, amatorzy rozwiązują we własnym zakresie problem programistyczny bazując na swojej wiedzy, literaturze, necie
robertsli
Member

Postprzez robertsli » Pn paź 15, 2012 12:17 pm

Zgodnie z sugestiami w tym dziale zamykam temat, ciąg dalszy w dziale Programowanie.
robertsli
Member

Sponsors

Sponsor

Powrót do Artykuły