Publikacja aplikacji a linia komend

Własne projekty oraz implementacje.

Moderator: xxSlayeRxx

Sponsor

Sponsor

Postprzez Yakhub » Pt sty 13, 2012 2:38 pm

Witam.

Stworzyłem (drobną) aplikację w c# .net. Nieistotne w tym momencie, co ona robi.

Ponieważ działanie aplikacji się co jakiś czas nieco zmienia, "opublikowałem" ją (w MSVC# kliknąłem Project->Publish) w firmowym intranecie, zaznaczając, żeby przy każdym uruchomieniu szukał aktualizacji. Wszystko działa świetnie - jest ładny instalator, tworzy ikonki w menu Start, przy konieczności modyfikacji działania wystarcza ponowna publikacja - i od razu na wszystkich stanowiskach działa to już "po nowemu".

Teraz - mamy inną aplikację. Parser danych. Na wejściu przyjmuje ona nazwę pliku (jako argument linii komend). Dopóki kompiluję ją jako normalny plik EXE wszystko jest w porządku - mogę ją wywołać z parametrem, aplikacja działa.
Chciałbym jednak zastosować do niej ten mechanizm update'ów - problem w tym, że... nie wiem nawet, gdzie ta aplikacja się zainstalowała(!), nie znam żadnej ścieżki, na dysku nigdzie nie widzę jej pliku EXE...

Czy jest jakaś metoda, żeby do takiej aplikacji przekazać argument uruchomienia?
Yakhub
New member

Sponsors

Sponsor

Powrót do Projekty i kody źródłowe