Bezpieczna Przeglądarka

Forum poświęcone językowi C#.

Moderator: xxSlayeRxx

Bezpieczna Przeglądarka

Sponsor

Sponsor

Bezpieczna Przeglądarka

Postprzez Riw » Pn maja 12, 2014 8:42 pm

Witam,stworzyłem u siebie w C# prostą przeglądarke z funkcjami cofania,historii oraz dodawania nowych okienek,zdałem sobie sprawę,że przeglądarke w kodzie trzeba jakoś zabezpieczyć aby uchronić ją przed złośliwym kodem tak jak np.Delta Search (jak nie wiesz co to Delta Search to poczytaj o niej w Google).Chciałbym się dowiedzieć,jak mogę taką stronę zabezpieczyć,z jakąś próbką kodu albo odnośnikiem do jakiegoś wątku który to porusza.
Riw
Member

Re: Bezpieczna Przeglądarka

Postprzez xxSlayeRxx » Pn maja 12, 2014 10:58 pm

a nie mozesz sam poszukac w googlu?
xxSlayeRxx
Member

Postprzez Riw » Wt maja 13, 2014 5:02 pm

To nie jest odpowiedź na moje pytanie
Riw
Member

Postprzez xxSlayeRxx » Wt maja 13, 2014 5:41 pm

dobrze, chcialem zapytac sie co juz zrobiles w tej kwestji (pomijajac to, ze podales malo danych, np. podstawowa rzecz w czym jest pisana ta pregladarka WinForms, WPF, moze asp - wiem smieszne, ale zawsze moze cos takiego przyjsc do glowy) albo w czyms innym, nie napisales, jakiego interpretera uzyles, sam robiles, a moze kontrolke web browser, czy jak jej tam... itd.)

wiec tak polecam zapoznanie sie z linkiem http://rtfm.killfile.pl/#tematy a w szczegolnosci z punktem "Bądź precyzyjny i podawaj dokładne informacje dotyczące problemu". O teraz bede zamykal Twoje tematy niespełniajace tego punktu

Do tej pory trafiasz pod 1. grupe w "Dobre i Złe pytania", to też mógłbyś przeczytać
xxSlayeRxx
Member

Sponsors

Sponsor

Powrót do C#