Transmisja Ethernet

Jednorazowe. Płatne lub za darmo. Zlecenia dla programistów.

Moderator: xxSlayeRxx

Transmisja Ethernet

Sponsor

Sponsor

Transmisja Ethernet

Postprzez m4rioo » Śr maja 22, 2013 8:25 pm

Witam, mam do wykonania zadanie, mianowicie mam podłaczone do dwoch komputerów modemy (do kazdego po jednym), konkretnie modemy Microhard IP2421, sa one podlaczone do komputerów poprzez kable ethernet. Z jednego komputera widac drugi i viceversa, mozna z jednego komputera wejsc na drugi komputer i np w udostepnionym folderze cos pozmieniac czy cos wgrac (wszystko z poziomu Otoczenia sieciowego w windowsie). Moje zadanie polega na tym aby w visual studio zrobic aplikacje ktora bedzie np z jednego komputera łączyc sie z drugim modemem (adresy IP modemów podam pozniej jesli ktos podejmie sie zadania) i z poziomu programu bedzie np mozna cos wyslac na drugi komputer albo cos edytowac (obojetne). Jesli chodzi o laczenie sie z tej aplikacji dobrze by bylo gdyby np byla lista widocznych urzadzen sieciowych z poziomu aplikacji i po prostu naciskam na ktoras wchodzimy do danego komputera(tak samo jak przez otoczenie sieciowe z poziomu Windowsa) na poziomie aplikacji i potem np opcja: wgraj plik na drugi komputer czy edytuj - tu jest dowolność
Proszę o szybką odpowiedz, oferuje sowite wynagrodzenie
m4rioo
New member

Transmisja Ethernet

Sponsors

Sponsor

Powrót do Zlecenia dla programistów