Problem z aktualizacją danych

Wszystko o bazach danych

Moderator: xxSlayeRxx

Sponsor

Sponsor

Postprzez Maciej8989 » So sty 05, 2013 9:08 pm

Witam,
Niedawno zacząłem próbować łączyć aplikacje C# z MS SQL Server. Mam następujący problem. Gdy dodaję nowy wiersz do tabeli z poziomu aplikacji nie pojawia się on w MS SQL Server Management Studio i odwrotnie: gdy dodaję nowy wiersz w MS SQL Server Management Studio nie jest on widoczny z poziomu aplikacji. Dodam, że po otwarciu aplikacji i wczytaniu danych z serwera wczytywane są dokładnie te dane, które były wcześniej dodane z poziomu aplikacji. Czy to możliwe, że jeśli łączę się z tą samą bazą danych, dane dodawane w jednym i drugim programie są zapisywane zupełnie gdzie indziej? Nie rozumiem w czym tkwi problem, ponieważ uruchamiając aplikację używałem bazy danych utworzonej wcześniej w MS SQL Server, a część danych była dodana właśnie z poziomu tego środowiska. Dane były widoczne z poziomu aplikacji, ale kiedy zacząłem dodawać nowe przez program utworzony w VS nowe dane są zapisywane jakby równolegle do siebie w dwóch różnych miejscach.
Z góry dziękuję za pomoc
Maciej8989
Member

Re: Problem z aktualizacją danych

Postprzez xxSlayeRxx » So sty 05, 2013 10:42 pm

czego uzywasz do laczenia sie z baza danych?
xxSlayeRxx
Member

Postprzez Maciej8989 » N sty 06, 2013 11:55 am

Już znalazłem źródło problemu. Był nim niewłaściwie dobrany ConnectionString
Maciej8989
Member

Sponsors

Sponsor

Powrót do Bazy danych